Nestárnoucí kapela Olympic se vrací na Holešovskou Regatu! Na oblíbeném rodinném festivalu v zahradě holešovského zámku zahraje během pátečního večera, který nese podtitul „Pocta legendám“. A že je Olympic legenda pořádná, vždyť letos oslaví už pětapadesát let…

Jak se kapela na sedmý ročník Holešovské Regaty těší? A bude koncert v Holešově něčím speciální? Nejen na to odpověděl frontman, kytarista a zpěvák Olympiku Petr Janda

Olympic má letos neuvěřitelných padesát pět let a oslavit toto výročí přijedete také na Holešovskou Regatu. Jak bude váš koncert vypadat? Na co se všechno můžou návštěvníci festivalu těšit?

To je ale zajímavé překvapení… Koncert k pětapadesátinám bude pouze jeden, a to 9. prosince 2017 v pražské O2 Aréně. Proč je to nyní takto prezentováno, to nevím.

Když jsem si projížděl seznam vašich letních koncertů, viděl jsem, že festivalů máte v plánu “tak akorát”. Proč je mezi nimi zrovna Regata? Čím je vám tento rodinný festival sympatický?

Tato otázka není pro mě. Co mi dá agentura do fermanu, to odehraji. Hraji rád, strašně mě to baví, ale kde, to neřeším. Někdy je to blízko, jindy daleko, ale já si to vždy užívám.

Co byste všem fanouškům, co se do zahrad holešovského zámku chystají, vzkázal?

Těšíme se, protože posledně to bylo skvělé!

 

ČTĚTE TAKÉ:

TŘI OTÁZKY PRO kapelu Katapult před Holešovskou Regatou 2017

Ohlédnutí: Holešovská regata 2016 šťastně doplula do cíle

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: 5. ročník rodinného festivalu Holešovská regata se nesl ve znamení cirkusu

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Holešovská regata 2014 – festival, který získává rok od roku na kvalitě

 

Foto: Lubomír Stehlík