Předvánoční LIVE STREAMY jsou úspěšně za námi a my máme velkou radost, že vás potěšily. Je to opravdu příjemný pocit, vědět, že jsme si je užili všichni společně. Čili! Velké poděkování patří vám všem, kdo jste se na tyto speciální online večírky dívali. A pokud vám náhodou unikly, nevadí, můžete si je vychutnat zpětně ze záznamu – v článku najdete odkazy!

Nemůže se koncertovat veřejně, proto jsme si udělali alespoň malé improvizované koncerty online. A u toho jsme si samozřejmě povídali. Probrali jsme všechna aktuální témata, ohlédli jsme se za tím prazvláštním letošním rokem a pomaličku jsme se naladili na Vánoce.

Během uplynulých dvou prosincových týdnů se postupně usadily před kamery kapely Franc Alpa, Premier či Fleret a taky muzikant Sidney, frontman Starých Pušek, který vydal svou sólovou akustickou desku.

Nutno dodat, že tyto čtyři parádní večery by neproběhly, kdyby nepřiložilo ruku k dílu vynikající Studio4Event v čele s Pavlem Partikou a jeho parťákem Kosmanem. Celkový dojem ze streamů pak jednoznačně podtrhává místo, odkud jsme vysílali, a tím místem je otrokovický Harley Pub.

Ještě jednou – díky, díky, díky (VŠEM) a snad zase brzy. Určité plány máme!

Jakub Malovaný

4 STREAMY / 4 ROZHOVORY / 4 SOUTĚŽE / 14 PÍSNIČEK / PŘES 20 000 SLEDUJÍCÍCH

Vychutnejte si LIVE STREAMY ze záznamu

18. prosince 2020 – FLERET

15. prosince 2020 – PREMIER

12. prosince 2020 – STARÁ PUŠKA

7. prosince 2020 – FRANC ALPA