Kryštof, v současnosti jedna z nejúspěšnějších tuzemských kapel, se po dvou letech vrací na Holešovskou regatu. Oblíbený rodinný festival, konající se v zahradě holešovského zámku, si ostravská kapela zařadila mezi pouhých pět festivalů, na kterých v létě zahraje mimo své Kryštof Kempy.

S čím se parta, složená okolo Richarda Krajča, na Regatu vrací? A kam by své fanoušky, mimo již zmíněné Kempy, před blížícím se létem ráda pozvala? To ve třech odpovědích prozradil bubeník Jakub Dominik

Po dvou letech znovu přijedete na rodinný festival Holešovská regata. Prozraď, jak bude váš koncert v zámecké zahradě vypadat?

Musím říct, že se opět na Holešovskou regatu moc těšíme. Přes léto totiž na mnoha akcích nehrajeme, soustředíme se hlavně na naše Kryštof Kempy, nicméně každou z těch mála akcí si dokážeme pořádně užít. Tím, že na festivalech nemůžeme hrát stejně dlouho, jako na našich vlastních koncertech v klubech nebo halách, bude náš setlist obsahovat ty největší pecky od Magnetického pole až po Srdcebeat.

Vnímáš nějaký zásadní rozdíl mezi Regatou a ostatními festivaly?

Je to moc sympatický festival, který není tak velký, jako různé jiné akce, kam se sjíždějí lidé z celé republiky. Má moc příjemnou atmosféru a skvělé zázemí.

Na co se v létě, skrz kapelu Kryštof, nejvíc těšíš? Kam bys fanoušky rád pozval?

Těch akcí, na kterých budeme hrát před Kempy, je opravdu velmi málo. Den po Regatě budeme hrát v Hlinsku, za zmínku stojí také Vysmáté léto v Kadani nebo Slavnosti pivovaru Ostravar. A pokud budou fanoušci chtít, tak si s námi můžou zaběhat na T-Mobile běhu v Praze.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TŘI OTÁZKY PRO kapelu Jelen před Holešovskou regatou 2016

TŘI OTÁZKY PRO kapelu Golden Delicious před Holešovskou regatou 2016

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: 5. ročník rodinného festivalu Holešovská regata se nesl ve znamení cirkusu

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Holešovská regata 2014 – festival, který získává rok od roku na kvalitě

 

Foto: K. Orešanská