Uplynuly dva roky od chvíle, co spatřila světlo světa publikace „Fleret: 35 aneb Umělci stále na šňůře“. Stalo se tomu tak 23. března 2018 na koncertě v pražské Lucerně, kde kapela Fleret oslavila pětatřicáté výročí. A právě dnes vám můžeme s radostí oznámit, že její náklad je už definitivně vyprodaný.

Publikace „Fleret: 35 aneb Umělci stále na šňůře“ volně navazuje na obsáhlou knihu „Umělci na šňůře“, která vyšla v roce 2013, detailně a podrobně líčí příběh jedné hudební party z Vizovic tak, jak se skutečně stal, a již druhým rokem je taktéž vyprodaná.

Ve čtvrtém literárním díle publicisty Jakuba Malovaného si čtenář prožije další bohatou pětiletku Fleretu: Vydá se společně s dvorní kapelou Valašského království třeba do ostravského studia a nahlédne pod pokličku tvorby nového materiálu, zažije znovu jubilejní desátou Rockovou noc pod hvězdami i obří festival Masters of Rock, na němž Fleret vzpomínal na královnu lidové písně Jarmilu Šulákovou, na slovíčko se zastaví s Markem Abrahámem i Radkem Postavou a voňavou kávu si vychutná se Zuzanou Šulákovou.

Všem fanouškům a čtenářům, co si knihy pořídili, z celého srdce děkujeme!