Nervozita stoupá, probdělé noci a litry vypité kávy jsou za námi, avšak pocit, že text vůbec neumím, nás stále svírá… Hle, toť příznaky toho, že premiéra je tady! Proskovické divadlo Nad Struhou v Ostravě uvádí komedii 1 + 1 = 3.

Netradičně už ve čtvrtek – 30. ledna 2020 – se v 19 hodin uskuteční premiéra naší nové hry 1 + 1 = 3 (Jeden a jedna jsou tři) a o den později – v pátek 31. ledna 2020 – se odehraje první repríza. Další uvedení jsou zatím v plánu 5. a 6. ledna.

CO VÁS ČEKÁ?

John Brown je taxikář, který léta utajuje skutečnost, že má dvě manželky. Vše klape kvůli přísně dodržovanému harmonogramu. Jednoho dne se však kvůli okolnostem dostane do nemocnice a na policii. Nepodaří se mu tak dodržet svůj časový harmonogram a rozjíždí se velký kolotoč lží, do kterých se stále více zamotává. Zajímavé to začne být, když se ke všemu přiznává a poprvé říká pravdu, nikdo mu však nevěří.

O PROSKOVICKÉM DIVADLE NAD STRUHOU

Do divadelního světa jsme vstoupili v roce 2016, ač většina z nás působí u divadla již mnoho a mnoho let. Působíme v Ostravě – Proskovicích a naší domovskou scénou je sál Hostince U Psoty.

V našich řadách najdete managera, lékárníka, elektrikáře, učitelku, makléře, truhláře, studentku, učitele, fitness trenéra a další. Jsme různorodá společnost, všechny nás nicméně spojuje chuť setkávat se, předvádět se před ostatními a exhibovat na prknech, která znamenají svět.

Vytvořili jsme báječnou partu a víme, že se jeden na druhého můžeme spolehnout. A to je víc, než úspěch na jevišti.

Další informace o nás naleznete zde.

 

Poznámka: Jakub Malovaný se hostovsky představí coby Detektiv seržant Throughton. Na pár fotografií se můžete podívat zde.