AKTUALIZOVÁNO

O čerstvé knižní novince s názvem „Premier: Kompletní příběh“ se mluví. A to i v éteru tuzemských rádií, do kterých opakovaně zavítali jak autor knihy Jakub Malovaný, tak také kytarista kapely Premier Jarda Mikoška. Poslechněte si hned několik rozhovorů, v rámci kterých se dozvíte nejenom spoustu zákulisních informací.

Rádio Beat

Do pořadu Rocková zpovědnice na Rádiu Beat tentokrát zavítali pánové Jaroslav Mikoška, kytarista a skladatel kapely Premier, a Jakub Malovaný, publicista, spisovatel a autor knihy Kompletní příběh, který na téměř čtyřech stovkách stran pojednává právě o legendární rockové kapele ze Zlína. Během večera došla řeč nejenom na zmíněný nový literární počin, ale taky na spoustu dalších zajímavých témat spojených s muzikou. A jak, že to bylo s tím Hrobařem?

Rádio Blaník

Naším nedělním hostem je kapela Premier, respektive její polovina – frontman Jarda Bobowski a kytarista Jarda Mikoška. Hned na úvod našeho rozhovoru jsme od kluků dostali krásný dárek – jejich vlastnoručně podepsanou autobiografii s věnováním. V knížce, které je autorem publicista Jakub Malovaný, najdete kompletní příběh kapely, doposud neuveřejněné fotografie, články a spousta dalších informací.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE 

Český rozhlas Dvojka

Publicista Jakub Malovaný a kytarista kapely Premier Jarda Mikoška navštívili nejdéle živě vysílaný tuzemský rozhlasový pořad Noční proud na vlnách Český rozhlas Dvojka. V rozhovoru, který vedl renomovaný moderátor Ilja Kučera ml., pánové představili novou knihu „Premier: Kompletní příběh“, avšak prozradili i spoustu dalších zajímavých informací, stejně jako nezapomněli přidat vtipné zákulisní historky jak z přípravy knihy samotné, tak i z divokého rock’n’rollového života.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rock Radio

Ráno bylo divoký, je třeba se trochu uklidnit. A proto máme na Rock Radiu „Rockový dopoledne“ s Kamilem Drábem. Každé úterý od 9. hodiny. Tentokrát byla naším hostem kapela Premier, která letos slaví třicet let a nedávno jí vyšel nový singl i skutečně obsáhlá kniha. Představit ji přišel její autor Jakub Malovaný a taky kytarista legendární rockové party ze Zlína Jarda Mikoška. Rock Radio – Rock je slušná muzika!

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

ANEBO PŘÍMO NA SPOTIFY

Kostka Rádio

Do vysílání studentského Kostka Rádia, které vysílá ze vsetínské Střední školy Kostka, dorazila kapela Premier, respektive její kytarista Jarda Mikoška, a taky spisovatel Jakub Malovaný, který je autorem nové knihy s názvem “Premier: Kompletní příběh”. Publikace mapuje bohatou kariéru zlínské rockové legendy ze Zlína a mimo jiné objasňuje, kdy a jak vznikl nesmrtelný hit Hrobař, od jehož vydání uplynulo třicet let.

Český rozhlas Ostrava

Harenda – to je půlhodinka hudby a povídání o klubech, kapelách a hudebních osobnostech klubové scény moravskoslezského regionu a okolí na vlnách Českého rozhlasu Ostrava. Tentokrát byla hostem moderátora Igora Vašuta kapela Premier, respektive její dlouholetý kytarista Jarda Mikoška a taky autor nové knihy o této legendární rockové partě ze Zlína Jakub Malovaný. V Harendě vám však nebyl představen pouze čerstvý literární počin, ale také právě vydané singly kapely Premier, která letos slaví už třicet let na scéně.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádio Pelhřimov

Zlínská rocková kapela Premier oslavuje třicet let od vydání megahitu Hrobař. A právě při této příležitosti nedávno vydala knihu s názvem „Premier: Kompletní příběh“, ve které najdete skutečně kompletní historii kapely, a to se všemi jejími nadějemi, úspěchy i pády. Knihu k nám do studia dorazil představit její autor Jakub Malovaný v doprovodu s kytaristou Premieru Jardou Mikoškou. V rozhovoru se toho však samozřejmě dozvíte mnohem víc.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádio Géčko

Kapela Premier slaví třicet let na hudební scéně a při této příležitosti vyšla kniha, kterou napsal publicista Jakub Malovaný – čeká na vás 400 stran, desítky fotografií i archivních materiálů a řada nikdy nepublikovaných historek. Do studia Rádia Géčko dorazil autor publikace spolu s kytaristou kapely Premier Jardou Mikoškou a dozvíte se toho opravdu hodně – pánové dokonce prozradili víc, než měli. Skvělý rozhovor mimo jiné taky o připravované desce, o kultovním Hrobaři i řadě dalších zajímavostí…

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádio Haná

A došlo také na Jardu Bobowského. „Naše nová kniha vznikala tři roky a je v ní kilo divokého rock’n’rollu v pevné vazbě,“ přibližuje frontman kapely Premier jejich nové papírové dílo a nechává nás nakouknout pod pokličku života oblíbené zlínské kapely, jež nás baví od roku 1992.

Jak člověka změní třicet let v hudebním showbusinessu? Čím je letošní rok pro kapelu výjimečný? Jaký je její nejšílenější letošní koncert? Jak vznikala knížka „Premier: Kompletní příběh“ anebo nová píseň V dešťových kapkách? Poslechněte si rozhovor na Rádiu Haná!

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádiový pořad Rock Music CZ

Rock Music CZ aneb s Kůsofkou napříč českou rockovou scénou a jeho známými i méně známými hosty – každý týden na několika rádiích po celém Česku.

Hosty 1024. dílu byli kapela Premier, respektive její kytarista Jarda Mikoška a autor nové knihy o rockové legendě ze Zlína Jakub Malovaný, Jana Kratochvílová & ILLUMINATI.CA a plzeňská hard-rocková parta SMASH.

Aktuální díly jsou slyšet prostřednictvím 10 rádiích, a to celkem 22x za týden. Laďte RÁDIO OTAVA, ROCK RADIO, RÁDIO MB, RÁDIO BEAT, RÁDIO PONTE RECORDS, RÁDIO GÉČKO, RÁDIO ČESKÁ KANADA – FM, RÁDIO FAJN ROCK MUSIC, RÁDIO HEY – Čechy – FM, RÁDIO HEY – Morava – FM nebo RÁDIO ČAS ROCK – FM.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádio Čas Rock

Už zítra – v pátek 13. 10. – k nám do studia zamíří legendární kapela Premier. V 16 hodin si na rockových vlnách Rádia Čas Rock popovídá Jirka Krupica s kytaristou Jardou Mikoškou a taky s publicistou Jakubem Malovaným. Pánové představí zbrusu novou knihu s názvem „Premier: Kompletní příběh“, mapující historii této legendární zlínské kapely, a navíc zazní i nový song, který si na Rádiu Čas Rock odbude světovou premiéru. Zkrátka, máme se na co těšit.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Český rozhlas Olomouc

Nezdá se to, ale od úspěchu hitu Hrobař skupiny Premier letos uplynulo třicet let. Navíc historie písničky samotné i skupiny sahá mnohem dál, což všechno dohromady dalo vzniknout více než zajímavé a výpravné knize. Připravil ji Jakub Malovaný, který spolu s kytaristou Jardou Mikoškou nejen knihu, ale i úplně nový singl z připravované desky Premieru představil v pořadu Rockle.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Rádio Kroměříž

Nenechte si ujít exkluzivní rozhovor s kapelou Premier. O její nové knize s názvem „Premier: Kompletní příběh“ i připravovaném albu si bude povídat moderátor Matěj Neradilek spolu s kytaristou Jardou Mikoškou a publicistou Jakubem Malovaným, který je pod knižní novinkou podepsaný, už v pátek 6. října mezi 8. a 9. hodinou. V repríze pak rozhovor uslyšíte večer mezi 20. a 21. hodinou. A pozor! Někdo z vás může novou knihu v rámci rozhovoru také získat, tak buďte v pátek ráno s námi.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE

Český rozhlas Zlín

„V mládí jsem se učil hrobařem, jezdit s hlínou, jezdit s trakařem, kopat hroby byl můj ideál…” Kdo by neznal slova dnes už ikonické písně kapely Premier, od jejíhož vydání letos uplyne třicet let. Megahit Hrobař, stejně jako stejnojmenná deska, katapultoval v první polovině devadesátých let zlínské rockery mezi tuzemskou hudební elitu a naplno odstartoval jejich vskutku pestrou kariéru.

Nabízí se však řada otázek: Kdo vlastně stojí za vznikem kapely Premier? Opravdu letos slaví třicet let, nebo je tomu úplně jinak? Co všechno museli jednotliví muzikanti během let překonat? A jaký je jejich recept na úspěch? Odpovědi vám poskytne nová obsáhlá kniha publicisty Jakub Malovaného s názvem „Premier: Kompletní příběh“, která vychází 23. září 2023, shodou okolností téměř na den přesně třicet let od okamžiku, kdy nečekaně vtrhl do éteru tuzemských rádií zmíněný Hrobař.

O knižní novince povídali na vlnách Českého rozhlasu Zlín její autor Jakub Malovaný a taky kytarista kapely Premier Jarda Mikoška.

ZÁZNAM ROZHOVORU K POSLECHU ZDE