Vstříc novým zítřkům. Od února letošního roku rozšiřuje Jakub Malovaný redakci zpravodajství stanice CNN Prima News. Důležité události, nejnovější zprávy i každodenní novinky bude přinášet ze Zlínského a Olomouckého kraje.

CNN Prima News je český zpravodajský kanál, patřící pod skupinu FTV Prima. Na základě partnerství se CNN International Commercial poskytuje kontinuální českojazyčné zpravodajství. Stanice začala vysílat 3. května 2020 v 18:55. Prvním pořadem byly Hlavní zprávy moderované Pavlem Štruncem a Veronikou Kubíčkovou.

Stanice po celý den vysílá kromě kontinuálního zpravodajství i další pořady, a to sedm dní v týdnu, a také zajišťuje zpravodajské obsahy i ostatním kanálům a on-line platformu skupiny Prima. Dostupná je v terestrickém vysílání i v nabídce kabelových a satelitních operátorů po celém území České republiky a Slovenské republiky; divákům přináší jak domácí, tak mezinárodní zpravodajství dodávané korporací CNN.

Sídlo stanice v pražské zpravodajské ústředně je vybavené velmi moderním technickým zázemím. Studio se rozprostírá na téměř 400 m², prostoru dominuje moderátorský pult se zabudovanou obrazovkou, a je laděné do modré, červené a bílé. Jako jediné v Česku je dvoupatrové.

Jakub Malovaný nastupuje na stanici CNN Prima News po osmi letech strávených v angažmá Městského divadla Zlín a roční zkušenosti v redakci Českého rozhlasu.