Všechno je nyní jaksi jinak, než jsme byli doposud zvyklí a kdoví, na jak dlouho, že jo. Všichni máme starostí víc než dost. Na druhou stranu má ale člověk čas věnovat se chvíli sám sobě, svým blízkým a věcem, na které v tom klasickém shonu neměl tolik prostoru.

V těchto nelehkých dnech je dobré zaměstnávat hlavu – číst, sledovat dobré filmy, poslouchat muziku a třeba i tvořit. Je jedno jak. Já stále píšu, když už v divadle nehrajeme, koncerty jsou pasé a kreativním večírkům odzvonilo.

Bohužel, v mém případě na nějakou dobu možná odzvonilo i možnostem jak například články dostat ve fyzické – tištěné podobě k vám. Uvidíme, situace ale není úplně příznivá. Každopádně si myslím, že by byla škoda nechat všechny ty texty v šupleti a proto je vám budu čas od času servírovat sem.

Přes víkend nakoukneme do textařské kuchyně kapely Fleret, v pondělí dorazíme sérii “… návrat k PUNKořenům” s kapelou De Bill Heads a následně dáme pokec s veselou partičkou Wohnout. A dál se nechme překvapit. Něco se rodí. Třeba to někoho z vás potěší, třeba si to tady někdo z vás s chutí přečte. Hodně sil, pevné zdraví a neklesejme na mysli. Lepší časy přijdou!

PS: A jsem opravdu šťastný za všechny ty, kdo jakkoliv a komukoliv pomáhají, šijí roušky, šíří radost, dobrou náladu a pozitivní energii. To je skvělé a těší mě, že tolik parádních lidí mám i kolem sebe. Už to je základ pro vidinu šťastnějších zítřků.

Pod čarou: Aby nedošlo k nějakému nedorozumění – zn. rouška – fotka je ilustrativní a vznikla minulý rok.