Září je pryč, stejně jako pomalu ale jistě mizí i první poprázdninové číslo magazínu inZlin. Pokud jste si ho ještě neopatřili, máte poslední možnost, jelikož již za několik málo dní se na pultech objeví číslo nové – říjnové. Do obsahu stále ještě aktuálního časopisu přispěl Jakub Malovaný opět jedním sportovním rozhovorem, když vyzpovídal mladou a skutečně talentovanou Míšu Jančíkovou, přední tvář českého twirlingu.

ROZHOVOR s Míšou Jančíkovou, přední tváří českého twirlingu

Dvanáctiletá Míša Jančíková patří mezi absolutní twirlingovou špičku. Rodačka z Vizovic se aktuálně pyšní titulem mistryně České republiky v povinném sóle v kategorii do 15 let a po úspěchu na Mistrovství světa přivezla také bronzovou medaili z červencového Evropského šampionátu v Dublinu.

Že vám pojem twirling nic neříká? Nezoufejte, vždyť v České republice je teprve na vzestupu. O jeho rozvoj se velmi výrazně zasluhuje mladá a neskutečně talentovaná Míša Jančíková, trénující pod Sdružením dechového orchestru mladých, které podporuje statutární město Zlín. Na rozhovor Míša nepřišla sama, na pomoc si vzala svoji trenérku Alenu Krčmářovou a taky maminku Irenu Jančíkovou.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.