První letošní vydání oblíbeného kulturního a lifestylového magazínu inZlin je na světě. V jeho obsahu najdete jako obvykle celou řadu zajímavých článků i rozhovorů, včetně toho od publicisty Jakuba Malovaného, který tentokrát vyzpovídal dlouholetou oporu Městského divadla Zlín – herce Zdeňka Lambora. Příjemné počtení!

ROZHOVOR se Zdeňkem Lamborem, hercem Městského divadla Zlín

Dlouhodobě se řadí k nepřehlédnutelným hereckým tvářím Městského divadla Zlín. Během uplynulých osmnácti let vytvořil Zdeněk Lambor na místním jevišti celou řadu nezapomenutelných rolí a jednu z nejstěžejnějších přidal do svého výčtu v minulé sezóně, kdy zazářil v inscenaci Muž pod postelí coby žárlivý a směšný Šabrin.

„Přiznám se, že jsem pravděpodobně nikdy na těžší a větší roli nepracoval, ať už se bavíme o objemu myšlenek, slov, nebo o času, který jsem strávil na jevišti,“ uznává jedenačtyřicetiletý zlínský rodák, který se už brzy představí v nové komedii s názvem Utánképzés ittas vezetőknek aneb Rekondiční terapie pro opilé řidiče, která bude mít ve zlínském divadle premiéru 24. února.

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: www.inzlin.info.