Do říjnového čísla magazínu inZlin přispěl publicista Jakub Malovaný tentokrát jedním sportovním rozhovorem, když vyzpovídal bývalého hokejového spolukomentátora a současného generálního manažera zlínského klubu Martina Hostáka. Přečtěte si rozhovor nejen o tom, proč práce v televizi nešla skloubit s prací na místním zimním stadionu…

ROZHOVOR s generálním manažerem zlínského hokejového klubu Martinem Hostákem

Už přes dva roky je v čele zlínského hokejového klubu Martin Hosták. Řada hokejových fanoušků si ho pamatuje ještě z dob, kdy hrdě oblékal dres pražské Sparty, téměř všichni si ho však okamžitě dosadí na komentátorské stanoviště, kde dlouhých sedmnáct let doplňoval Roberta Zárubu.

„Přiznám se, že jsem nějakou dobu přemýšlel nad tím, jak by se dalo komentování skloubit dohromady s prací ve Zlíně, ale Robert Záruba mi dal jasně najevo, že to je hloupost,“ zamýšlí se bývalý hokejový útočník, který odehrál dvě sezóny i ve slavné NHL za Philadelphii Flyers. Do Zlína přišel Martin Hosták v létě 2017 a svou novou životní etapu bere jako další nezbytnou výzvu.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.