Říjnové vydání magazínu inZlin je na světě. Co tentokrát najdete v obsahu tohoto oblíbeného kulturního a lifestylového měsíčníku? Tak například Jakub Malovaný vyzpovídal herečku zlínského divadla, čerstvou držitelku ceny Aplaus, Petru Královou a společně se Starou Puškou probral blížící se koncert ve zlínské Šopě. Hezké počtení!

ROZHOVOR s Petrou Královou, herečkou Městského divadla Zlín

Městské divadlo Zlín vstoupilo do své sedmdesáté sedmé sezóny, a jak už bývá dobrým zvykem, na jejím začátku opět vyhlásilo výsledky divácké ankety Aplaus. Nejoblíbenějšími herci jsou „manželé Zahrádkovi“ z komedie Společenstvo vlastníků Petra Králová a Marek Příkazký, inscenací roku je broadwayský muzikál Donaha! v režii uměleckého šéfa divadla Patrika Lančariče.

„Cena Aplaus mě samozřejmě moc potěšila, ale rozhodně se svými kolegy nesoutěžím, beru ji s určitým nadhledem. Koneckonců myslím, že tuto pěknou sošku by si zasloužili všichni z našeho souboru,“ usmívá se během rozhovoru herečka Petra Králová, která v tradiční divácké anketě Městského divadla Zlín, zabodovala už potřetí.

ROZHOVOR se Starou Puškou – muzikantem Petrem “Sidneym” Matějem

Stará Puška se po roce opět vrací do Zlína. Tentokrát bude pálit ostrými náboji v místním oblíbeném klubu Šopa, a to poslední říjnový čtvrtek (27. 10.). Akustický projekt muzikanta a frontmana ostravské kapely Staré Pušky, Petra „Sidneyho“ Matěje, dlouhodobě sklízí úspěchy napříč celou republikou, avšak zlínská zastávka nabídne i několik neopakovatelných překvapení.

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.