Ačkoliv momentálně kultuře není přáno, říjnové číslo magazínu inZlin vyšlo. Vlastně se dá říct, že je to tak trochu zázrak, vždyť jisté teď není vůbec nic… V lehce úspornějším obsahu toho opět naleznete mnoho, mimo jiné i velký rozhovor Jakuba Malovaného, který vyzpovídal muzikanta Pavla Březinu, Zlíňáka a novou tvář kapely Olympic.

ROZHOVOR s Pavlem Březinou, Zlíňákem, který se stal novou tváří legendární kapely Olympic

Ve svém muzikantském životě toho zažil opravdu hodně. Byl u začátků mnoha výrazných regionálních kapel, během zahraničního angažmá koncertoval po celé Evropě, anebo doprovázel několik dobře známých interpretů. Nicméně letos v červnu, ve svých osmačtyřiceti letech, dosáhl Pavel Březina na další významnou metu, kterou už dost možná ani nepřekoná. Stal se novým členem legendární kapely Olympic.

Když se zlínský hudebník, textař, skladatel a producent přihlásil do konkurzu na nového klávesáka Olympiku, v podstatě to nebral nijak fatálně a dramaticky. Říkal si: „Třeba to vyjde, a když ne, život jde dál.“ Ono to ale vyšlo. První červnový víkend mu zavolal frontman Petr Janda s tím, že zvítězil. Legenda české hudební scény si tak ze sedmdesáti všemožných uchazečů vybrala právě Březinu, kterému se ze dne na den změnil život.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.