Poslední letošní číslo magazínu inZlin je na světě. Mimo jiné v něm najdete velký sportovní rozhovor od Jakuba Malovaného, který tentokrát vyzpovídal bývalého fotbalového obránce a současného manažera zlínského klubu Zdeňka Grygeru. Tak pěkné počtení!

ROZHOVOR se Zdeňkem Grygerou, bývalým reprezentačním obráncem a současným manažerem zlínského fotbalového klubu

Už téměř pět let stojí ve vedení zlínského fotbalového klubu Zdeněk Grygera. Bývalý reprezentační obránce, který sbíral cenné zkušenosti během angažmá v Ajaxu nebo v Juventusu, aktuálně vykonává funkci generálního manažera a do své práce je „zapálený“ stejně jako v dobách, kdy střežil prostor před bránou a zatápěl útočícím soupeřům.

Zdeněk Grygera fotbalem dennodenně žije a práce manažera ho maximálně naplňuje. „Coby manažer potkáváte široké spektrum lidí a nejste stále na jednom a tom samém místě. To je mi sympatické. Rád totiž cestuji a poznávám nové,“ říká v rozhovoru rodák z Přílep u Holešova.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.