Listopadové číslo oblíbeného kulturního a lifestylového magazínu inZlin je na světě. V obsahu najdete celou řadu zajímavých článků a mimo jiné také rozhovor Jakuba Malovaného se zlínskou thrash-metalovou kapelou FATT BOYS, respektive s jejím frontmanem Ladislavem Fancem. Řeč byla nejenom o právě vycházející debutové desce této partičky.

ROZHOVOR s Ladislavem Fancem, frontmanem metalové kapely FATTT BOYS

The Galactic Federation is here. To je název debutové desky zlínské thrash-metalové kapely FATTT BOYS, která vyjde už v první polovině listopadu a obsahuje celkem sedm úderných skladeb. Pod převážnou většinou z nich je autorsky podepsaný kytarista, textař a skladatel tohoto anglicky zpívajícího seskupení Ladislav Fanc.

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: www.inzlin.info.