Letní dvojčíslo kulturního a lifestylového magazínu inZlin je na světě – nenechte si ujít pořádnou porci prázdninového čtení. V obsahu naleznete samozřejmě i rozhovor Jakuba Malovaného, a to s trojicí dnes už legendárních zlínských dýdžejů, kteří se brzy znovu objeví pohromadě na jednom pódiu.

ROZHOVOR s legendárními zlínskými dýdžeji – Drahomírem Spurným, Vaškem Vymětalíkem a Petrem Uhříkem

Radost dělali všem hudebním nadšencům dlouhá léta, a to žánrům i společenské situaci navzdory. Jejich revírem byly kluby, kulturáky a taky sokolovny napříč celým Zlínským krajem. Nebyl snad žádný diskotékový milovník, který by neznal trojici dnes už legendárních dýdžejů. Jména Drahomír Spurný, Vašek Vymětalík a Petr Uhřík byla pojem.

Na konci léta si tyto výrazné a nepřeslechnutelné osobnosti zlínské hudební scény zahrají opět společně. A půjde o večírek výjimečný, vskutku nebývalý. V pátek 30. srpna to pánové opět naplno rozjedou na speciální „DiscoRockoRetro show“ v Tečovicích.

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: www.inzlin.info.