Lednové vydání magazínu inZlin je už nějaký ten pátek na pultech a z titulní strany se usmívá frontman mladé zlínské kapely Dundee & Friends. Že jste o této partičce, kterou tvoří velmi zkušení muzikanti, doposud neslyšeli? Je čas to napravit, a to třeba tak, že si přečtete rozhovor, který s Milošem „Dundee“ Navrátilem vedl Jakub Malovaný.

TITULNÍ ROZHOVOR s Milošem Dundee Navrátilem, frontmanem zlínské kapely Dundee & Friends

Možná jste o ní už slyšeli. A pokud ne, věřte, že je nejvyšší čas to napravit. Kapela Dundee & Friends je sice relativně mladá a na hudební scéně si teprve hledá své místo, ovšem tvoří ji velmi zkušení zlínští muzikanti, kteří nedávno dokončili čtveřici autorských písní a právě ji vydávají v balíčku jako zbrusu nové EP.

„Dali jsme si záležet na čistě vlastních a nových věcech, které jsme nahráli ve zlínském Studiu V. Řekl bych, že jde o vesměs pomalejší popové písně, kdy každá má zcela odlišný charakter,“ říká v rozhovoru kytarista a zpěvák Miloš „Dundee“ Navrátil, který stál u zrodu kapely.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.