Květnové číslo magazínu inZlin je na světě a jedno je tentokrát zcela jisté – můžete se těšit na pořádnou porci festivalového čtení. V obsahu naleznete nejenom rozhovor Jakuba Malovaného s legendární rockovou kapelou Harlej, ale třeba taky speciální přílohu k blížícímu se Lážo Plážo Festu.

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA K FESTIVALU LÁŽO PLÁŽO

V aktuálním čísle magazínu inZlin najdete stejně jako loni speciální přílohu, týkající se festivalu Lážo Plážo, který se uskuteční na otrokovickém Štěrkovišti 14. a 15. června. Na celkem osmi stranách je všechno podstatné. Všechno, co potřebujete vědět!

TITULNÍ ROZHOVOR s Tondou Rauerem, kytaristou kapely Harlej

Kapela Harlej jede už nějaký čas na úspěšné vlně. Momentálně má za sebou vydařené klubové turné, které vyvrcholilo vyprodanou Lucernou, její nejnovější desce se dostává zasloužená chvála, a ještě před tím, než se vrhne do oslav svých třicátin, čeká ji festivaly skutečně nabité léto.

Jeden z nejprestižnějších festivalových koncertů letošního roku odehraje tato rocková legenda na Lážo Plážo Festu – na otrokovické Štěrkoviště se Harlej vrátí po dvou letech a přiveze s sebou speciální show plnou pyrotechnických a ohnivých efektů. Nejen o tom byla v rozhovoru řeč s kytaristou a kapelníkem Tondou Rauerem.

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: www.inzlin.info.