Nový inZlin je na světě a jak Tomáš Klus na titulce naznačuje – tentokrát jde o číslo spíše festivalové. Uvnitř magazínu opět naleznete speciálního průvodce blížícím se Lážo Plážo Festem, který vám nabídne všechno podstatné, avšak ochuzeni nebudete ani o dva rozhovory z pera Jakuba Malovaného. Jak se do Otrokovic těší nejenom Tomáš Klus, ale třeba taky kapela Škwor?

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA K FESTIVALU LÁŽO PLÁŽO

V aktuálním čísle magazínu inZlin najdete stejně jako loni speciální přílohu, týkající se festivalu Lážo Plážo, který se uskuteční na otrokovickém Štěrkovišti 23. a 24. června. Na celkem šestnácti stranách je všechno podstatné – podrobná mapa areálu, časový harmonogram, praktické informace, avšak také dva výjimečné rozhovory…

TITULNÍ ROZHOVOR se zpěvákem, textařem a skladatelem Tomášem Klusem

Zcela bez debat patří k nejvýraznějším umělcům na tuzemské hudební scéně. V rámci své tvorby nerad přešlapuje na místě a za každou cenu se snaží hledat nové, možná často i neprošlapané cesty. Nemluvě o tom, že Tomáš Klus ve svých písních odjakživa přemýšlí o světě kolem sebe.

„Témata mých písní jsou stále zpovědí mne v aktuálním období, jen jejich kabáty jsou střiženy době na míru,“říká v rozhovoru úspěšný a talentovaný zpěvák, textař a skladatel, který si odbude svou premiéru na otrokovickém Lážo Plážo Festu. Na Štěrkáč dorazí Tomáš Klus společně se svojí Cílovou skupinou v sobotu 24. června a těšit se můžeme na strhující vystoupení, v němž se bude něžná poetika střídat s rozvášněnými tanečními kreacemi v hravých aranžích.

ROZHOVOR s Petrem Hrdličkou, frontmanem kapely Škwor

Letošní rok je pro kapelu Škwor výjimečný, a to z jednoho krásného důvodu – připomíná si totiž úctyhodných pětadvacet let od svého vzniku. Během uplynulého čtvrtstoletí urazila tato úderná pražská parta, pohybující se na pomezí nu-metalu a hard-rocku, řádný kus cesty, o kterém se v rozhovoru rozpovídal zpěvák a kytarista kapely Petr Hrdlička.

Škwor bude slavit také na otrokovickém Lážo Plážo Festu. V pátek 23. června dorazí na Štěrkáč se svojí zcela speciální show a co je hlavní, odehraje mimořádný osmdesátiminutový narozeninový set. Půjde o jediný festivalový koncert kapely ve Zlínském kraji v tomto kalendářním roce a si není třeba dodávat, že to bude jízda!

PODPALUBNÍ DENÍK: Expedice Z101 pravidelně v magazínu inZlin

Expedice Z101. Projekt, ve kterém se potkává historický odkaz a současná chuť po poznání toho, jak se mění svět a my s ním: Expedice Z101 usiluje o připomenutí a rozšíření první cesty legendární cestovatelské dvojice Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda napříč Afrikou a Amerikou. Uskuteční se v letech 2021 až 2023. Jejím hlavním protagonistou je Tomáš Vaňourek, který je rovněž spoluautorem předchozího úspěšného projektu Zikmund100. Díky pravidelnému seriálu Jakuba Malovaného s názvem PODPALUBNÍ DENÍK, který vychází v magazínu inZlin, budete u toho!

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.