Další titulní strana do sbírky Jakuba Malovaného – tentokrát inZlin zdobí hiphopová legenda PSH, kterou zlínský publicista vyzpovídal do aktuálního čísla oblíbeného magazínu. Tím to však nekončí… V obsahu časopisu naleznete i rozhovor s hercem Josefem Kollerem, hračičkou Městského divadla Zlín, kterému dal Jakub Malovaný slovo při příležitosti jeho významného životního jubilea.

TITULNÍ ROZHOVOR s hiphopovou legendou PSH

Kapela PSH je jistotou a také definicí českého hiphopu, kterému udává tvář už od začátku devadesátých let minulého století. Pod názvem Peneři Strýčka Homeboye se její založení datuje zhruba do roku 1991 a od té chvíle ušla pořádný kus cesty.

Jak to této legendární partičce, hrající aktuálně ve složení Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik, šlape, se můžete přesvědčit už 15. června na prvním ročníku otrokovického Lážo Plážo Festu. PSH budou jednou z ozdob této letní párty u Štěrkáče.

ROZHOVOR s divadelním hercem Josefem Kollerem

Hračička na jevišti i v zákulisí. Věčně usměvavý, neustále zapálený pro věc, svolný pro jakoukoliv srandu. Tak by se dal jednoduše a přitom velmi výstižně charakterizovat herec ze zlínského divadla Josef Koller. Muž, který se vedle své profese zvládá věnovat i celé řadě neuvěřitelných koníčků.

Ve volném čase chová papoušky, leští veterány a taky sbírá Lego. Svou rozsáhlou sbírkou už je pověstný. „Například mám rád lego-vlaky, které když jsem si chtěl rozložit na kolejiště o délce čtyřiceti osmi metrů, tak jsem musel jet do divadla na zkušebnu, jejíž rozměry odpovídají velikosti našeho obrovského jeviště, abych si to mohl vyfotit všechno pěkně pohromadě. Doma bych to dohromady nedal,“ líčí s nadšením čerstvý čtyřicátník, kterého už brzy uvidíte v nové komedii Městského divadla Zlín s názvem Pan Kaplan má stále třídu rád.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.