Nové číslo magazínu inZlin je na světě. Jak je tomu již skoro zvykem, publicista Jakub Malovaný přispěl do jeho obsahu dvěma rozhovory. Jednak je podepsán pod titulním povídáním s kapelou Tata Bojs a taky připravil obsáhlou zpověď zlínské herečky a nápovědy Jany Drgové, která od nové divadelní sezóny odchází na volnou nohu. Pěkné počtení!

TITULNÍ ROZHOVOR s kapelou Tata Bojs

Devátý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata se nezadržitelně blíží. Už 21. a 22. června bude zahrada holešovského zámku opět zaplněna fanoušky kvalitní česko-slovenské muziky. Jednou z hlavních hvězd letošní „plavby“ bude zcela bez debat kapela Tata Bojs, která s ohledem na své kulaté výročí přijede na Regatu se speciálním koncertním setem, jenž pak vyvrcholí velkým ohňostrojem.

„Pro tento koncert rozkresluji díky dobré vůli organizátorů rozestavění LED panelů pouze pro náš set. Měl by to být skutečný audio-vizuální zážitek,“ prozrazuje během rozhovoru frontman kapely Tata Bojs a zároveň i uznávaný výtvarník Milan Cais.

Není žádným tajemstvím, že tvorba kapely Tata Bojs zahrnuje vedle hudby i důraz právě na vizuální stránku, proto se dá očekávat, že její koncert na Holešovské Regatě bude opravdu velký zážitek.

ROZHOVOR s herečkou a nápovědou Janou Drgovou

Doslova poslední dny a týdny ve zlínském angažmá si plnými doušky užívá Jana Drgová. Na konci letošní divadelní sezóny se tato mladá herečka a zároveň i nápověda s místním souborem rozloučí, aby mohla začít psát zcela novou životní kapitolu. Prozatím však kapitolu velmi dobrodružnou. Vsetínská rodačka totiž míří na volnou nohu.

Její rozhodnutí je vlastně odvážné. Bývalá baletka dospěla do fáze, kdy potřebuje další životní impulz a zcela nový nádech. Proto vykročila ze zajetých kolejí, dala sbohem svému dosavadnímu komfortu a hrdě vyšla vstříc novým výzvám. Co přijde, to teprve uvidí…

„Říkám si, že když někde dveře zavřeš, tak se ti přece logicky musí otevřít zase nějaké jiné. A hlavně to rozhodnutí je pro mě osobně tak velké a zásadní, že do toho jdu i s vědomím, že můžu klidně skončit v supermarketu za pokladnou,“ má jasno sympatická žena, která absolutně nikdy nezkazí žádnou legraci. Vždyť ne nadarmo se jí dostalo přízviska „dobrá duše souboru.“

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.