Po dlouhé – více jak dvouměsíční – nucené pauze, způsobené koronavirem, opět vyšel kulturní magazín inZlin! V obsahu mimo jiné najdete i aktuální rozhovor s Petrem Fialou, frontmanem kapely Mňága a Žďorp, se kterým Jakub Malovaný probral celé to proradné období a hlavně neutuchající aktivitu valašskomeziříčské kapely v něm!

ROZHOVOR s Petrem Fialou, frontmanem kapely Mňága a Žďorp

Kapela Mňága a Žďorp byla velmi aktivní i po celou dobu nedávno skončeného nouzového stavu, který byl v naší zemi vyhlášený v souvislosti s epidemií koronaviru. Ani v uplynulých nelehkých týdnech a měsících se hraní nevzdala a pravidelně každý týden připravovala pro své fanoušky speciální koncertní programy. Vrcholem počínání valašskomeziříčské legendy byl zcela jednoznačně výjimečný koncert na střeše hotelu Apollo.

„Teď už to možná tak nevyzní, ale v okamžiku, kdy se tento koncert odehrál, jsme byli ještě všichni zalezlí a nedovedeš si představit, jak obrovskou radost jsme měli z toho, že jsme na vzduchu, hrajeme a svítí na nás sluníčko,“ říká v rozhovoru optimisticky naladěný Petr Fiala, kytarista, zpěvák a frontman kapely Mňága a Žďorp, který věří v dobré konce: „Každý ví, že jsme momentálně v krizi, ale krize s sebou většinou přináší jakousi změnu, kterou je dobré využít.“

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.