Z titulní strany nového čísla kulturního a lifestylového měsíčníku inZlin se usmívá Zdeněk Julina. Se stálicí zlínského hereckého souboru si Jakub Malovaný povídal nejen o divadle, ale také o filmech a seriálu Ulice, ve kterém se letitá opora Městského divadla Zlín usadila na delší dobu. To ovšem zdaleka není vše… Mladý publicista připravil do oblíbeného magazínu také rozhovor s Ivem Viktorinem, frontmanem kapely AG Flek, která se přihlásila o slovo s novou deskou.

TITULNÍ ROZHOVOR se Zdeňkem Julinou, hercem z Městského divadla Zlín

Zdeněk Julina je se zlínským divadlem spjatý už více jak dvacet let. Diváci si tohoto charismatického herce zamilovali díky jeho všestrannému talentu, který uplatňuje jak ve vážných inscenacích, tak i ve vděčných komediích. Momentálně si užívá roli drsného chlápka v ryze chlapském Testosteronu a pomalu se připravuje na zkoušení Hamleta, ve kterém se objeví coby Polonius.

Od září ho ale můžete vídat taky na televizních obrazovkách, jakožto novou tvář v nekonečném seriálu Ulice. „Před kamerou člověk získá mnoho nových a zcela jiných hereckých zkušeností. Natáčení je velmi rychlé, točíme na pouhé dvě zkoušky před třemi kamerami. Člověk musí maximálně plnit připomínky režiséra a nemůže chybovat,“ popisuje třiapadesátiletá stálice zlínské divadelní scény.

ROZHOVOR s Ivem Viktorinem, frontmanem kapely AG Flek

Čirá radost sršela z Iva Viktorina, když povídal o současné náladě v kapele AG Flek. Legendární folkrocková formace se mimo jiné letos na jaře přihlásila o slovo po dlouhých devatenácti letech s novou deskou. Podle mnohých posluchačů se jedná o nejpestřejší materiál, který kdy dala tato stálice na české hudební scéně dohromady.

„Co jsem měl potřebu sdělit, to jsem sdělil,“ má jasno vynikající skladatel, multiinstrumentalista, zpěvák a v neposlední řadě také zvukový mistr vyhlášeného nahrávacího Studia V. Ke spokojenosti dopomáhá Ivo Viktorinovi také fakt, že je momentálně obklopen samými skvostnými muzikanty. „Doufám, že to nějakou chvíli vydrží a hlavně, že to přinese něco nového,“ přeje si muž, jenž stál v roce 1977 u zrodu oblíbené zlínské kapely.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.