Čerstvé vydání! Listopadový inZlin je tady! Pestrý obsah samozřejmostí! A tentokrát hned tři velké rozhovory od publicisty Jakuba Malovaného! Lucie Rybnikářová – nová to tvář hereckého souboru zlínského divadla, Peter Nagy – oblíbený slovenský zpěvák a Lou Fanánek Hagen, frontman legendární kapely Tři sestry! Hezké počtení!

ROZHOVOR s Lucií Rybnikářovou, novou tváří hereckého souboru Městského divadla Zlín

Již brzy se zlínskému divadelnímu divákovi pořádně představí nová tvář hereckého souboru Lucie Rybnikářová. Rodačka z Hluku nastoupila do angažmá na začátku letošní sezóny a okamžitě dostala parádní příležitost, když byla obsazena do role Ofélie ve slavné Shakespearově tragédii Hamlet.

„Modlím se, aby to dopadlo dobře a abych to nepokazila,“ přeje si čerstvá absolventka ostravské konzervatoře, jež se ve Zlíně sice stále rozkoukává, ale zároveň se těší ze svého prvního divadelního angažmá. Jak se s nelehkou rolí poprala, budete mít možnost posoudit už 8. prosince, kdy čeká Hamleta v režii Zdeňka Duška premiéra.

ROZHOVOR s Peterem Nagym, oblíbeným slovenským zpěvákem

Oblíbený slovenský zpěvák Peter Nagy je právě na svém akustickém turné s názvem Pianko, během něhož nevynechá ani Zlín. V Kongresovém centru zahraje 21. listopadu své největší hity, ale i méně známé balady.

Speciální koncertní program zahalil do intimního roucha a díky smyčcovým aranžmá vdechl svým písním zcela nový život. „Pre mňa je to výzva. Je oveľa ťažšie hrať bez velkých decibelov,“ usmívá se muž, jenž na sebe na začátku osmdesátých let poprvé upozornil singlem Profesor Indigo.

ROZHOVOR s Lou Fanánkem Hagenem, frontmanem kapely Tři sestry

Po roce se do Zlína opět vrací legendární kapela Tři sestry. Do místního klubu Masters of Rock Café dorazí společně se Slobodnou Európou, a to v rámci turné „100let punkové republiky“. Veselá partička v čele se zpěvákem a textařem Lou Fanánkem Hagenem navíc nepřijede s prázdnou. Svým fanouškům přiveze zbrusu novou studiovou desku s tajuplným názvem Svobodu ředkvičkám!

Avšak nejen o novém albu byla v exkluzivním rozhovoru řeč. Povídání se točilo také kolem samotného Zlína, na který mají Tři sestry jen a pouze pěkné vzpomínky. Vždyť svého času byly v dnes již neexistujícím klubu Golem jako doma. „Leckde jinde byly ještě nepohodlné kulturáky plné starých stolů a zrcadel, ale ve Zlíně se už nacházel skvělý hudební klub s luxusním zázemím,“ připomíná Fanánek jedinečnost hudebního podniku, v jehož zázemí se nacházela dokonce i vířivka, ve které muzikanti s chutí relaxovali.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.