„Večerní čaje v Baťově vile navazují na sto let starou tradici. Jde hlavně o to potkat se, užít si kulturní zážitek a být spolu,“ říká projektový a PR manažer Nadace Tomáše Bati Jakub Malovaný, který tentokrát přerušil Ticho ve studiu, pořad Televize TVS.

Jaké jsou další profese Jakuba Malovaného? Jaká je jeho vazba na zlínské divadlo? Jaké knihy vydal? Jak zpracovává téma sametové revoluce člověk, který ji sám nezažil? Jak se dostal do Nadace Tomáše Bati? Jaké akce Nadace Tomáše Bati pro veřejnost pořádá? Jaká témata přinesou Večerní čaje? Čím je Tomáš Baťa ještě dnes stále živý? Má nějaké oblíbené osobní baťovské motto? To vše v rozhovoru!

ODKAZ NA ROZHOVOR ZDE

Regionální Televize TVS přináší nejobsáhlejší zpravodajství ze Zlínského kraje a jižní Moravy. V současné době vyrábí TVS 10 zpravodajských pořadů a vedle zpravodajské činnosti se věnuje také tvorbě vlastních publicisticko-zábavných pořadů, jako jsou například Poztrácená řemesla, Špetka Valašska, Špetka Slovácka, Slovácké cyklení, Krása proměňuje, Demáč, Tipy na výlet nebo Kraj fotografů.

 

ARCHIV: Článek v původním vydání