V pondělí 25. února byl hostem pořadu Rendez-vous v Českém rozhlase Zlín nezávislý publicista a divadelní inspicient Jakub Malovaný. Poslechněte si kompletní záznam.

Povídání se točilo nejen kolem Jakubova exkluzivního rozhovoru s cestovatelem Miroslavem Zikmundem. Jakub Malovaný je totiž (téměř) jediný, komu muž, jenž nedávno oslavil neuvěřitelné 100. narozeniny, rozhovor poskytl.

Řeč došla i na Jakubovu spolupráci s vizovickou kapelou Fleret, nebo na jeho působení v Městském divadle Zlín.

„Po dlouhé době jsem odpovídal já a upřímně přiznávám, že je to fakt lepší na té „druhé“ straně… Ale i tak děkuji Petrovi Uhříkovi za fajn zážitek,“ sdělil Jakub Malovaný krátce po skončení pořadu a nezapomněl pochválit ani zkušeného zlínského moderátora, který s ním odpolední rozhovor vedl.

POSLECHNĚTE SI KOMPLETNÍ ZÁZNAM

Rendez-vous vzniklo v Českém rozhlase Brno jako rekreativní rozhlasový program v roce 1993 a jeho posláním od začátku bylo posluchačům přinášet informace ze všech možných inspirujících tematických oblastí (od historie, přes divadlo, film, hudbu až po umění).

Za mikrofonem se při vysílání pořadu vystřídala řada slavným moderátorských jmen, namátkou Josef Veselý, Marcela Vandrová, Marcela Antošová anebo Věra Hotařová.

V Českém rozhlase Zlín provádí posluchače odpolednem plným servisních informací, zajímavostí, milých hostů a pěkných písniček moderátor Pavel Vacek.