Kulturní publicista a redaktor Jakub Malovaný byl hostem podcastu pro začínající hudebníky s názvem Milionová kapela. V téměř hodinovém rozhovoru došla řeč na všemožná zajímavá témata týkající se samozřejmě Jakubova psaní, a to nejenom o kapelách známých a zkušených.

POSLECHNĚTE SI!

Jakub Malovaný – rozhovor master, publicista a kulturní redaktor. Rozhovory se slavnými kapelami a hudebníky dělá už od svých čtrnácti let: Kuba ti poradí, jak se na takový rozhovor dostat. A když už tebe a tvoji kapelu bude zpovídat, tak nezapomeň být dobře připraven. Neboj, i to se dneska dozvíš. Tak nepropásni reklamu zadarmo a poslechni si, jak nakopnout svoji hudební kariéru.

Rozhovor najdete na všech podcastových platformách, na YouTube a nebo přímo TADY!

O podcastu Milionová kapela

„Jasně, internet je plný videí, tutoriálů, článků a ebooků s podobnými radami, jenže pročítat se tím vším je jako oddělovat zrno od plev. Navíc, spousta z nich je v cizím jazyce a psaná odbornými termíny. Informace, rady, tipy a triky, které ti dáme, prošly několikaletým masteringem prostřednictvím našich vlastních zkušeností. Víme, co začínající hudebníky trápí, protože to samé jsme kdysi řešili my sami. Zároveň také cítíme, že na současné české scéně chybí začínajícím hudebníkům podobná informační platforma a chceme to změnit. Proto jsme vytvořili tento podcast.“

Moderátoři podcastu

TOMÁŠ CHRÁSTEK
Dříve zvukař živých koncertů, nyní studiový zvukař tvrdých nahrávek
Práce s: Bleed from Within, Modern Day Babylon, Mike Malyan (Monuments), James Steward (Vader), From Sorrow to Serenity

JARO ŽIGO JR.
Bubeník reggae kapely Medial Banana a oceňovaný jazzový zvukař
Práce s: Luboš Šrámek, Tono Popovič, Matys, Barbora Botosova

www.milionovakapela.com