Během následujících dvou prosincových týdnů se můžete těšit na celkem čtyři LIVE STREAMY, které pro vás připravuje Jakub Malovaný. Společně s ním postupně usednou před kameru kapely Franc Alpa, Fleret či Premier a taky muzikant Sidney, frontman Starých Pušek, který právě vydává svou sólovou desku.

„Nemůže se koncertovat veřejně, proto si uděláme alespoň malé improvizované koncerty online. A u toho si budeme samozřejmě povídat. Probereme aktuální témata, ohlédneme se za tím prazvláštním letošním rokem, který byl pro dané interprety i přes koronavirovou epidemii vlastně plodný, a pomaličku se naladíme na Vánoce,“ říká k sérii LIVE STREAMŮ Jakub Malovaný, který je bude moderovat.

První LIVE STREAM proběhne v pondělí 7. prosince, a to s cabaret-punkovou kapelou Franc Alpa. Druhé vysílání se uskuteční v sobotu 12. prosince a muzikant Sidney, frontman Starých Pušek, v něm představí svou novou sólovou desku Maminko, vzbuďte mě, až bude vidět moře. Třetí stream přijde na řadu v úterý 15. prosince a jeho hostem bude zlínská legenda Premier. Závěrečné povídání je naplánováno na pátek 18. prosince a bude patřit valašské kapele Fleret.

Všechny LIVE STREAMY můžete sledovat vždy v daný den od 19 hodin na facebookové stránce Jakub Malovaný Publicista a taky na facebookové stránce zpovídaného interpreta.