V úterý proběhla poslední DESETIMINUTOVKA s pořadovým číslem 23. Usoudil jsem, že koncept, díky kterému tato talk show na konci března vznikla, byl jaksi naplněn do detailu, což je dobře. Chci vám všem, kdo jste se dívali, mockrát z celého srdce poděkovat za přízeň.

I kdyby tyto streamy potěšily jen hrstku z vás, mělo to smysl. Musím říct, že to pro mě bylo něco úplně nového, a když jsem si to celé v době tuhé karantény spontánně vymyslel, ani ve snu by mě nenapadlo, co všechno tento bláznivý projekt přinese, kolik zajímavých hostů přijme pozvání, kolik večerů v onom “čase” to zpříjemní a že číslo sledovanosti přesáhne hranici 70 000. Vážím si toho! Díky, díky, díky!

DESETIMINUTOVKA byla nepravidelně vysílaná talk show na dálku, která vznikla v době koronavirové, a to s tím účelem, aby nám zkrátila dlouhé večery v nelehkých časech. Zval jsem si do ní zajímavé hosty, převážně z uměleckého prostředí – například herce, muzikanty nebo cestovatele, a ptal jsem se samozřejmě nejenom na to, jak celou situaci vnímají, jak se s ní vypořádávají a co nového jim přinesla do života.

Mluvili jsme ale i o jiných tématech. Zkrátka, o všem možném i nemožném. O věcech důležitých i nepodstatných. O práci, o filmech, o muzice, o divadle. Povídali jsme si neformálně, nepřipraveně, avšak přirozeně, s chutí a ohromnou radostí, že se vidíme a slyšíme.

Všechny díly a taky všechny bonusy najdete pěkně pohromadě ZDE.

Jakub Malovaný