Skladatel, producent a zpěvák Endy Moon na sebe po delší odmlce upozornil hned trojicí nových písní, ke kterým rovnou natočil také videoklipy. Na jeho YouTube kanálu jsou čerstvě k vidění novinky Srdce na kusy, Žůžo Labůžo a Jsme na tom stejně, ve které si zahráli Markéta Holcmanová a Jakub Malovaný ze zlínského divadla.

„Velmi rád bych vás pozval ke zhlédnutí tří nových klipů. Jedná se o comeback v rámci mé sólové tvorby, a to v podobě tří písniček. Tentokrát jsou v češtině,“ usmívá se zlínský hudebník Endy Moon, jenž se v současné době aktivně věnuje skládání, hraní a zpívání.

Hlavním tématem písně Jsme na tom stejně jsou vztahy. „Rozchody jsou vždy nepříjemnou situací. Někdy se však obě strany musí dohodnout, že opustit jeden druhého je to nejlepší řešení. Akorát nemají odvahu k razantnímu kroku… K textu mě inspirovaly vztahy lidí, kteří jsou spolu i přesto, že jim to příliš neklape. Říkal jsem si, jak by vypadala taková výpověď v textu písně. Scénář ke klipu se tím pádem napsal vlastně úplně sám,” doplňuje Ondřej Filák, jak zní zpěvákovo pravé jméno.

Endy Moon působí už patnáct let v pop-rockové formaci Reflexy jako basista i zpěvák. S kapelou ročně absolvuje téměř sto dvacet vystoupení. Dále hraje v hudební formaci Matěj Morávek trio project, které je originální díky míchání jazzu, fusion a rocku, skládá písničky pro Martina Motýla, dětskou zpěvačku Kateřinu Pokornou a věnuje se tvorbě dokumentární hudby pro filmaře Mejlu Basela.

Tvorbu Endyho Moona si můžete poslechnout na jeho Bandzone profilu a více informací o něm pak samozřejmě naleznete na jeho Facebook profilu i Instagramu.

Na videoklip Jsme na tom stejně se můžete podívat ZDE.