Už nějaký ten den je k dostání poslední letošní číslo kulturního a lifestylového magazínu inZlin, do kterého tentokrát publicista Jakub Malovaný přispěl jedním divadelním rozhovorem.

ROZHOVOR s dramaturgyní zlínského divadla Katarínou Kašpárkovou Koišovou

Umělecký soubor zlínského divadla prošel hned několika změnami. Nejenže se začátkem aktuální sezóny nastoupil nový umělecký šéf a zároveň i mladý herec. Změna nastala také na pozici dramaturga, když Kateřinu Menclerovou nahradila Katarína Kašpárková Koišová.

„Současná dramaturgie zlínského divadla se mi líbí. Je mi sympatické, jak je to v současnosti nastavené. Líbí se mi i zaměření na lokální témata,“ má jasno slovenská rodačka, jejíž první inscenace, na které se ve Zlíně podílela, byla detektivní komedie Smrt v hotelu Alexandria.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.