Dámy a pánové, Fleret míří do Lucerny. Dvorní kapela Valašského království oslaví na konci března v tomto legendárním sále své pětatřicáté výročí. A pozor – je zcela vyprodáno. Valaši dokázali za několik málo týdnů velký sál pražské Lucerny skutečně vyprodat. Tím pádem je zcela jasné, že do březnového vydání magazínu inZlin vyzpovídal Jakub Malovaný kapelníka vizovické party Zdeňka Hrachového.

ROZHOVOR s frontmanem kapely Fleret Zdeňkem Hrachovým

Koho by ještě před časem napadlo, že dvorní kapela Valašského království vyprodá velký sál pražské Lucerny. Přiznejme si, že málokoho. Ze začátku se to jevilo až jako nemožné, nicméně fanoušci kapely Fleret nezklamali a po lístcích na blížící se narozeninový večírek se během několika týdnů doslova zaprášilo.

„Uvědomuji si, jak obrovskou váhu má, když jako kapela Fleret řekneme, že jsme hráli ve vyprodané Lucerně, kterou jsme si zorganizovali úplně sami,“ usmívá se Zdeněk Hrachový, muž, který v první polovině osmdesátých let kapelu Fleret založil a dodnes stojí v jejím čele. Sám se na jedinečný výroční koncert těší a přiznává, že program bude nabitý.

PIA FRAUS je zpět!

V březnovém čísle magazínu inZlin naleznete opět stránku od profesionální smečky satyrů s názvem Pia Fraus, jejímž členem je i Jakub Malovaný. Cílem Pia Fraus je ukázat Městské divadlo Zlín s humorem a nadsázkou. Pia Fraus chce ukázat, že divadlo je plné bláznů a pod hereckou maskou je vždy obličej. Snad se budete dobře bavit. Aktivitu Pia Fraus, kromě pravidelného prostoru v inZlinu, můžete sledovat také na Facebooku, a to zde.

KDE MAGAZÍN INZLIN SEŽENETE?

– Časopis naleznete na více než 100 místech – administrativní centra, obchodní centra, restaurace, bary, kavárny, kluby, multikino, divadlo, muzea, galerie, předprodeje, lázně, specializované prodejny…

– Distribuce probíhá ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, Otrokovicích, Holešově, Uherském Brodě, Luhačovicích a Napajedlích.

– V případě, že nejste ze Zlínského kraje, inZlin si můžete přečíst i na internetu, a to zde: http://issuu.com/inzlin.